Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienos
2017-11-10
Apdovanoti konkurso „Geriausias metų Kėdainių rajono verslo atstovas“ laureatai

Lapkričio 10 d., minint Verslo dieną, Kėdainių miesto rotušėje vyko konkurso „Geriausias metų Kėdainių rajono verslo atstovas“ nugalėtojų apdovanojimų renginys.

Iš viso antrą kartą Kėdainių rajono savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus iniciatyva surengtame konkurse dalyvavo rajone veikiančių verslo įmonių atstovai.

Pagal patvirtintus šio konkurso nuostatus verslo įmonės varžėsi keturiose kategorijose: „Geriausia metų Kėdainių rajono labai maža įmonė“; „Geriausia metų Kėdainių rajono maža įmonė“; „Geriausia metų Kėdainių rajono vidutinė įmonė“; „Geriausia metų Kėdainių rajono didelė įmonė“.

Vertinimo komisija, atsižvelgdama į kriterijus, atspindinčius įmonės augimo rodiklius, darbuotojų skatinimą, išrinko šių dviejų kategorijų laimėtojus:

„Geriausia metų Kėdainių rajono labai maža įmonė“ pripažinta mažoji bendrija „Idėjų cechas“ (vadovas Benas Cechanavičius);

„Geriausia metų Kėdainių rajono maža įmonė“ – UAB „Linėja transport“ (direktorius Gediminas Norkus). Tai – jau antrasis šios bendrovės. Tokį patį apdovanojimą G. Norkus atsiėmė ir 2016 metais.

Atsiimdami apdovanojimus krašto verslininkai dėkojo, kad buvo įvertintos jų įmonės ir sveikino rajono vadovą už idėją surengti tokį išskirtinį konkursą.

„Džiaugiuosi, kad mūsų kėdainiečiai verslininkai yra labai aktyvūs. Verslas reikalauja konkretumo, todėl komisijos vertinimo kriterijai irgi buvo labai aiškūs: daugiausiai rėmėmės aritmetiniais skaičiavimais, balais, subjektyvumo buvo mažai. Tad džiaugiuosi, kad buvo išrinkti tie, kurių rodikliai buvo patys geriausi. Kasmet daugėja norinčių investuoti Kėdainiuose – tai ypač vertinu ir tuo esu patenkintas“, – sakė S. Grinkevičius.

Kėdainių krašto verslininkus sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, kuris įteikė apdovanojimą konkurso „Sukurta Kėdainių rajone“ laimėtojui „Kunigaikščių midus“, kurį gamina MB „Šušvės midus“.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai yra įsteigę reikšmingą apdovanojimą „Darbo žvaigždės“ ženklą. Tad B. Žemaitis „Sidabro žvaigžde“ už nuopelnus regiono plėtrai, verslo laimėjimus ir socialinę atsakomybę apdovanojo Kėdainių krašto garbės pilietį, AB „Lifosa“ generalinį direktorių Joną Dastiką.

Kėdainių krašto verslininkus sveikino ir VšĮ Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daina Balasevičienė.

Konkurso tikslas – skatinti Kėdainių rajone veikiančias įmones, gamintojus ir paslaugų teikėjus tobulėti, diegti pažangias technologijas, skatinti investicijas, kurios daro teigiamą socialinį, ekologinį ir ekonominį poveikį rajonui, kurti naujas darbo vietas, skleisti žinias apie rajone veikiančias įmones.

Vertinimo komisija, atsižvelgdama į kriterijus, atspindinčius įmonės augimo rodiklius, darbuotojų skatinimą, 2016 metais išrinko šių kategorijų laimėtojus:

„Geriausia metų Kėdainių rajono labai maža įmonė“ pripažinta mažoji bendrija „Gusto baldai“ (vadovas Paulius Gustas);

„Geriausia metų Kėdainių rajono maža įmonė“ – UAB „Linėja transport“ (direktorius Gediminas Norkus);

„Geriausia metų Kėdainių rajono vidutinė įmonė“ išrinkta UAB „Dotnuva Baltic“ (generalinis direktorius Darius Jaloveckas);

„Geriausia metų Kėdainių rajono didelė įmonė“ – AB „Nordic sugar Kėdainiai“ (direktorius Dainius Cibulskis).

Krašto verslininkams Onos Kolobovaitės ir Aurelijaus Globio koncertą dovanojo Kėdainių rajono savivaldybė.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12344904
Šiandien apsilankė: 2309
Dabar naršo: 143
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema