Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
Naujienos
2020-05-21
Informacija apie iš užsienio šalių į Lietuvą grįžusių asmenų izoliavimąsi ir kitas būtinąsias procedūras

Asmenys, kurie grįžę į Lietuvą privalo izoliuotis 14 dienų namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje, gali iš anksto užpildyti elektroninę anketą, kuria sutinkama laikytis izoliacijos sąlygų. Tokią pačią popierinę anketos formą keliautojai galės užpildyti ir atvykimo salėje. Asmenims, grįžusiems ar atvykusiems iš užsienio valstybių, bet kuriame mobiliame punkte privalu atlikti COVID-19 ligos tyrimą ne vėliau kaip per 48 val. nuo Lietuvos sienos kirtimo (2020-05-20 pakeitimas), užsiregistruojant numeriu 1808.

Kaip pasiruošti atvykimui į Lietuvą, jei atvykstu ne iš Latvijos, Estijos ar Lenkijos (darbo ar mokslo tikslais)?

Užpildyti elektroninę formą:
a. Forma lėktuvu atvykusiems asmenims: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form
b. sausumos transportu atvykusiems: https://vezejams.nvsc.lt/lt/form
c. jūrų transportu atvykusiems (dar neparengta nuoroda).
2. Pasirūpinti tinkama izoliavimosi vieta: sąlytį turėjęs asmuo, grįžęs iš užsienio, turi būti izoliuotas atskirame bute / name ar gerai izoliuotame kitame individualaus buto / namo aukšte su atskiru sanitariniu mazgu. Kartu su sąlytį turėjusiais asmenimis, grįžusiais iš užsienio valstybės, izoliavimo metu negali gyventi kiti sveiki asmenys.
3. Pasirūpinti transportu (jei asmuo turi kur izoliuotis): negalima naudotis viešuoju transportu, taksi ar pavėžėjų paslaugomis. Jei asmuo yra užsakęs transportą, patekimo į šalį punkte turi parodyti įrodančius dokumentus.
4. Jei asmuo neturi tinkamos izoliavimosi vietos ar transporto nuvykimui į izoliavimosi vietą, jam rekomenduojama dar prieš kelionę kreiptis į savivaldybę, kurioje asmuo yra registruotas. Savivaldybių kontaktai: https://koronastop.lrv.lt/lt/kontaktai
* Kaip galima būtų iš anksto informuoti grįžtančius iš užsienio asmenis, kad jie jau būtų pasiruošę prieš kelionę į Lietuvą ir prieš užpildant anketą, būtų suderinę su savivaldybėmis (kuriose yra registruoti) ir žinotų kaip užpildyti, kad nekiltų problemų, atsakant į šiuos anketų klausimus:

Ar reikalingas transportas pervežimui į izoliavimo vietą?
Jei reikalingos savivaldybės skiriamos izoliavimo patalpos, kad iš anksto galėtų nurodyti adresą vietos, kurioje planuoja apsistoti Lietuvoje.
Savivaldybėms reikia laiko ir tinkamo pasiruošimo, kad nesigautų taip, kad patekimo į šalį punkte užpildžius anketą pažymima kad reikalingas savivaldybės transportas, o jo nėra, arba pildant anketą asmuo net nežino ką įrašyti, t. y. kokiu adresu savivaldybės patalpose izoliuosis.

 Iš užsienio šalių į Lietuvą grįžusiems asmenims, kurie privalo izoliuotis 14 dienų, jei asmuo neturi tinkamos izoliavimosi vietos ar transporto nuvykimui į izoliavimosi vietą, jam rekomenduojama  dar prieš kelionę kreiptis į savivaldybę, kurioje asmuo yra registruotas. 

Savivaldybių kontaktai čia.

Daugiau informacijos 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
   
   
     
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema