Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienos
2019-02-08
Jauniesiems dainininkams padėkojo už Kėdainių vardo garsinimą šalyje ir pasaulyje

Kėdainių rajono savivaldybėje meras Saulius Grinkevičius ir mero pavaduotoja Olga Urbonienė priėmė Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro „Skambantis perliukas“ vadovę Daivą Makutienę, šio kolektyvo narius ir jų tėvelius.

Šių metų pradžioje kolektyvas „Skambantis perliukas“, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas Kipras ir Urtė bei solistai dalyvavo tarptautiniame konkurse „Christmas Wave 2019“, kuris vyko Vokietijoje, Drezdeno mieste. Po sėkmingo pasirodymo į namus kėdaniečiai parsivežė ne tik laureatų diplomus, bet ir pagrindinį festivalio didįjį prizą („Grand Prix“).

Konkurse dalyvavo popchorų kolektyvai, solistai, ansambliai, šokių kolektyvai ir instrumentalistai iš Lietuvos, Baltarusijos, Vokietijos, Rusijos, Estijos, Rygos, Lenkijos. Tad varžytis tikrai buvo su kuo. Kėdainiečių paruoštas gražus, dar Kalėdų šventėmis kvepiantis ir spalvingas muzikinis kūrinys sulaukė ne tik visos salės ovacijų bet ir pačio aukščiausio komisijos narių įvertinimo – pagrindinio prizo.

Be šio aukščiausio apdovanojimo iš konkurso į Kėdainius taip pat parvežti ir kiti laimėjimai: vaikų popchoras „Perliukai“ pelnė pirmąją vietą ir „Grand Prix“, vaikų popchoras „Skambantis perliukas“ užėmė ir solistė Ugnė Urbonavičiūtė (5m.) užėmė antrąsias vietas, solistė Milvita Ardaviciūtė (12 m.) ir Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „Kipras+Urtė“ pelnė trečiąsias vietas, solistė Vytautė Makutytė džiaugėsi pirmąją vieta. Kartu į konkursą vyko ir Šėtos gimnazijos merginų grupė, kurios iškovojo trečiąją vietą.

Tad priėmimo savivaldybėje metu meras S. Grinkevičius ir jo pavaduotoja O. Urbonienė džiaugėsi atlikėjų laimėjimais.

„Džiaugiamės visais kėdainiečių pasiekimais – nuo pačių jauniausių iki pačių vyriausių. Dėkoju jums už Kėdainių vardo garsinimą šalyje ir pasaulyje“, – sakė rajono vadovas.

Vaikų popchoro „Skambantis perliukas“ vadovė D. Makutienė papasakojo apie kolektyvus, jų narius, dalyvavimą konkursuose ir festivaliuose, taip pat džiaugėsi vaikų pergalėmis. Susitikime savo įspūdžiais iš kelionių pasidalino ir jaunieji dainininkai bei jų tėveliai.

„Vaikai yra drąsūs, kūrybingi, artistiški. Per penkerius gyvavimo metus kolektyvas nuo trylikos narių išaugo iki penkiasdešimties. Esu labai dėkinga vaikų tėveliams už jų pasiaukojimą ir indėlį ruošiantis konkursams, festvaliams ir išvykoms. Taip pat nuoširdų ačiū tariu rajono vadovams ir savivaldybės administracijai, kurie nuolat mus palaiko, padeda ir remia“, – sakė D. Makutienė.

Vaikų popchoras „Perliukai“ suburtas Kėdainių kultūros centre 2013 m. spalio 1 d. Po ketverių metų – 2017-ųjų sausį Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Skambantis perliukas“ užaugo iš „Perliuko“, kai pastarojo vyresnieji dalyviai ūgtelėjogo, tačiau ir toliau norėjo dainuoti. Taip atsirado dar vienas vyresnių dainorėlių kolketyvas.

Šie abu popchorai yra pelnę daugybę respublikinių ir tarptautinių apdovanojimų Lietuvoje, Latvijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje, Italijoje.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69557, 65943

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį
Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema