Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija
 
 
tel. 8 615 88 088


 
 
 
 

 

 


 

Naujienos
2019-11-06
Kėdainiuose įsikūręs vienas iš moderniausių Haloterapijos kambarių Lietuvoje

Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas, kuruojantis sveikatą, Paulius Aukštikalnis ir savivaldybės gydytoja Ramunė Kabošienė lankėsi Kėdainių ligoninės  patalpose įsikūrusiame viename iš moderniausių Lietuvoje Haloterapijos kambaryje „Druskos tau“. Nuvykę vadovai domėjosi, kaip per pirmuosius veiklos metus sekėsi teikti paslaugas gyventojams, kas jomis labiausiai naudojasi ir kaip auga haloterapijos poreikis.

Meras Valentinas Tamulis ir „Druskų Tau“ direktorė Rasa Brazauskienė tarėsi, kaip išnaudoti visas savivaldybės teikiamas galimybes. Tikslas, kad kuo daugiau rajono žmonių galėtų pasinaudoti šia gydančia ir sveikatą atstatančia paslauga.

Kaip teigia medikai,  haloterapija efektyviai padeda gydyti įsisenėjusias kvėpavimo sistemos takų, odos ir alergines ligas. Kvėpavimas druska yra ir puiki profilaktinė priemonė kvėpavimo takams saugoti, organizmo atsparumui stiprinti, nervingumui mažinti bei padeda sureguliuoti  miego sutrikimus.

Specialiame kambaryje – kameroje lubos, sienos ir grindys padengtos druskos kristalų sluoksniu. Palaikoma pastovi druskų koncentracija, temperatūra ir drėgmė. Įjungus halogeneratorių, kuris turi patvirtintą medicininį sertifikatą, seanso metu į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Juo vienu metu gali kvėpuoti 10 pacientų.

Specialiai įrengtame kambaryje esančios 2,5 tonos druskos daro stulbinamą poveikį žmonių sveikatai. Be to, kvėpavimo seanso metu veikia ir malonių, ramių garsų, ir šviesos terapijos. Kiek kartų reikia pasinaudoti kambariu, kad pajustum efektą, priklauso ir nuo žmogaus organizmo, ir nuo turimos ligos. Medikai konsultuoja ir registruoja pacientus telefonu  8 633 51 260.

Vadovai ir patys išbandė Druskų kambario kvėpavimo seansą. Paslaugų kokybę gyrė ir sutikti seanse  pacientai.  Jie teigia, kad atsikratė įsisenėjusių problemų ir dėkojo artimiesiems, kurie padovanojo jiems šią paslaugą.

Druskų nauda sveikatai pastebėta druskų kasyklose. Dabar specialiose kamerose – vadinamuose druskų kambariuose − šiuolaikinėmis priemonėmis dirbtinai sukuriamas mikroklimatas, kuris yra  panašus į druskų kasyklų.

Haloterapijos paslaugos teikiamos adresu: Budrio g. 5, VšĮ Kėdainių ligoninė, Psichikos sveikatos centro patalpose antrame aukšte. „Druskos Tau“ informacija https://www.facebook.com/druskostau/?hc_location=ufi.

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

Valentinas Tamulis
Kėdainių r. savivaldybės meras
Darbotvarkė
Priėmimo valandos
Mero pavaduotojas
Prisijungimas gyventojams
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
KALBOS KLAUSIMAS

  Kaip būtų taisyklinga?

Negalime pamiršti šviesios atminties mus gydžiusios gydytojos

Negalime pamiršti šviesaus atminimo mus gydžiusios gydytojos

 

Naujienų prenumerata
Norėdami pirmieji gauti mūsų naujienas - įveskite savo el. pašto adresą:
RSS naujienos  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema