Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija
 
 
tel. 8 615 88 088


 
 
 
 

 

 


 

Naujienos
2019-11-04
Kviečiame prisijungti prie socialinės iniciatyvos ir atsisakyti popierinių sąskaitų

AB „Panevėžio energija“ siūlo vartotojams rinktis elektroninį sąskaitos gavimo būdą. Tai patogu, paprasta, pigu ir svarbiausia – tausojama aplinka. Sąskaitą už šilumą vartotojas gali gauti siunčiamą elektroniniu paštu ar prisijungęs prie AB „Panevėžio energija“ Klientų savitarnos portalo.

Per metus šilumos tiekimo bendrovė gyventojams ir juridiniams asmenims išsiunčia apie 580 tūkst. popierinių sąskaitų. Atsisakydami popierinių sąskaitų, visi prisidėtume prie gamtos tausojimo, mažėtų sąskaitoms spausdinti sunaudojamas kiekis popieriaus bei energijos ištekliai, reikalingi medienos žaliavai apdirbti.

Pasirinkus elektroninę sąskaitą, vartotojai ją gaus greičiau nei siunčiamą paprastu paštu. Sąskaita nepasimes ir visada bus pasiekiama vartotojui patogiu metu. Išvengsime atvejų, kai dėl netvarkingų pašto dėžučių popierinės sąskaitos pasimeta ir nepasiekia savininkų. Sąskaita išsiųsta elektroniniu paštu ar gaunama per Klientų savitarnos portalą vartotoją pasieks akimirksniu, nesvarbu kur Jūs būtumėte – kelionėje ar komandiruotėje. Taupydami laiką, neišeidami iš namų ar biuro, negaišdami laiko eilėse, mokesčius galėsite sumokėti iš karto internetu.

Kaip užsisakyti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas

Vartotojas (gyventojas ar juridinis asmuo) norėdamas gauti AB „Panevėžio energija“ sąskaitą į elektroninį paštą, tiesiog turėtų nusiųsti prašymą el. pašto adresu bendrove@pe.lt arba klientai@pe.lt ar atvykti į AB „Panevėžio energija“ (Panevėžyje – Senamiesčio g. 113, ar į bendrovės Klientų aptarnavimo centrą, Nemuno g. 73, rajonuose – sąskaitose ar bendrovės interneto svetainėje nurodytais adresais). Prašyme reikėtų nurodyti adresą, vardą ir pavardę (įmonėms – įmonės pavadinimą), mokėtojo kodą ir elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujama gauti sąskaitas. Prašymą dėl sąskaitos gavimo elektroniniu paštu vartotojai gali pateikti ir bendrovės vadybininkui, kuris apsilanko bute ar įmonėje.

Savitarnos portale sąskaitos nieko nekainuoja

AB „Panevėžio energija“ siūlo ir kitą būdą, kaip atsisakyti popierinių sąskaitų už šilumą ir karštą vandenį. Tiesiog visi vartotojai, gaunantys sąskaitas, gali prisijungti prie bendrovės interneto svetainėje www.pe.lt nuorodos „Savitarnos portalas“ ir naudotis šio portalo paslaugomis: gauti jame  sąskaitas, matyti sąskaitų istoriją, deklaruoti skaitiklių rodmenis, peržiūrėti sukauptą informaciją, sąskaitas apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste.

Užsiregistravusiems vartotojams Klientų savitarnos portale kiekvieną mėnesį apie naujai suformuotą sąskaitą nedelsiant yra išsiunčiamas pranešimas į elektroninį paštą.

AB „Panevėžio energija“ informacija

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

Valentinas Tamulis
Kėdainių r. savivaldybės meras
Darbotvarkė
Priėmimo valandos
Mero pavaduotojas
Prisijungimas gyventojams
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
KALBOS KLAUSIMAS

  Kaip būtų taisyklinga?

Negalime pamiršti šviesios atminties mus gydžiusios gydytojos

Negalime pamiršti šviesaus atminimo mus gydžiusios gydytojos

 

Naujienų prenumerata
Norėdami pirmieji gauti mūsų naujienas - įveskite savo el. pašto adresą:
RSS naujienos  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema