Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija
 
 
tel. 8 615 88 088


 
 
 
 

 

 


 

Mėgėjų meno kolektyvai

Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus įsakymu patvirtintas vokalinių ansamblių ir mėgėjų meno kolektyvų grupavimas į kategorijas pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus


Eil. Nr.

Kolektyvo pavadinimas

Vadovas

 


Chorai

 

 1.

Kėdainių kultūros centro kamerinis choras „Ave Musica“

Algirdas Viesulas

 2.

Kėdainių kultūros centro tremtinių ir politinių kalinių mišrus choras „Diemedis“

Algirdas Kučiauskas

 


Vokaliniai ansambliai

 
 1.

Akademijos kultūros centro mažasis (kamerinis) ansamblis

Antanas Mikalauskas

 2.

Akademijos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Dotnuvėlė“

Antanas Mikalauskas

 3.

Akademijos kultūros centro vyrų vokalinis ansamblis „Jovaras“

Antanas Mikalauskas

 4.

Akademijos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Gija“

Saulius Urbonas

 5.

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus vokalinis moterų ansamblis

Kazimieras Kuprys

 6.

Josvainių kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Sonata“

Vytautas Greičius

 7.

Josvainių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Josva“

Vytautas Greičius

 8.

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus mišrus vokalinis ansamblis

Zenonas Brazinskas

 9.

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Langakių mišrus vokalinis ansamblis

Zenonas Brazinskas

 10.

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Langakių senjorių vokalinis ansamblis „Rudenėlis“

Zenonas Brazinskas

 11.

Kėdainių kultūros centro vokalinis duetas „Ratūta“

Gintarė Brazinskienė

 12.

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Vaivorykštė“

Algirdas Kučiauskas

 13.

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Ieva“ ir instrumentinė grupė

Saulius Urbonas

 14.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus vokalinis instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“

Gražina Lapienienė

 15.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Lančiūnavos vokalinis moterų ansamblis „Svaja“

Kazimieras Kuprys

 16.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Aristavos vokalinis moterų ansamblis „Arvista“

Rita Vilkelienė

 17.

Šėtos kultūros centro merginų vokalinis ansamblis „Dainuojančios stygos“

Dagnė Jucevičiūtė

 18.

Truskavos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Verdenė“

Kęstutis Valionis

 19.

Truskavos kultūros centro kultūros darbuotojų kvartetas

Justinas Kanaporis

 


Liaudiškos kapelos

 
 1.

Akademijos kultūros centro vokalinis instrumentinis ansamblis

Saulius Urbonas

 2.

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus vokalinė-instrumentinė liaudiškos muzikos grupė

Kazimieras Kuprys

 3.

Josvainių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Svainiai“

Vytautas Valiauga

 4.

Kėdainių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vilainiai“

Antanas Mikalauskas

 5.

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Barupė“

Algirdas Kučiauskas

 6.

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Liepupis“

Nijolė Dilkienė

 7.

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus vaikų liaudiškos muzikos kapela „Siručiukai“

Henrikas Docius

 8.

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Pastogė“

Henrikas Docius

 9.

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Beržynėlis“

Vytautas Danauskas

 10.

Krakių kultūros centro kapela

Robertas Dubinka

 


Folkloro ansambliai

 
 1.

Akademijos kultūros centro folkloro ansamblis „Seklyčia“

Ona Auškalnienė

 2.

Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblis „Jorija“

Regina Lukminienė

 3.

Kėdainių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Kleketukai“

Aušra Giedrienė

 4.

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus folkloro ansamblis „Kalnaberžiai“

Daiva Staškuvienė

 5.

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus Sirutiškio folkloro ansamblis „Radasta“

Violeta Kažukauskienė - Urbonavičienė

 6.

Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyriaus folkloro ansamblis „Žalasys“

Vytautas Danauskas

 7.

Krakių kultūros centro folkloro ansamblis ,,Žiedupė“

Jūratė Gudliauskienė

 8.

Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis ,,Smilgelė“

Jūratė Gudliauskienė

 9.

Šėtos kultūros centro folkloro ansamblis „Sidabrinė gija“

Artūras Ruša

 10.

Truskavos kultūros centro folkloro ansamblis

Kęstutis Valionis

 


Liaudiškų šokių grupės

 
 1.

Akademijos kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Ainiai“

Regina Matulienė

 2.

Akademijos kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė „Austėja“

Regina Matulienė

 3.

Akademijos kultūros centro vyresniųjų moterų liaudiškų šokių grupė

Regina Matulienė

 4.

Akademijos kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė

Raminta Matulytė-Šilienė

 5.

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus jaunučių šokių grupė

Raminta Matulytė-Šilienė

 6.

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus jaunių šokių grupė

Raminta Matulytė-Šilienė

 7.

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus merginų liaudiškų šokių grupė

Giedrė Valansevičė

 8.

Josvainių kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė

Genė Regina Dzikienė

 9.

Josvainių kultūros centro vidutinio amžiaus liaudiškų šokių grupė „Linas“

Genė Regina Dzikienė

 10.

Kėdainių kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“

Virginija Čereškienė-Beviršė

 11.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“

Virginija Čereškienė-Beviršė

 12.

Krakių kultūros centro jaunuolių liaudiškų šokių grupė

Jurgita Sakalauskienė

 13.

Truskavos kultūros centro pagyvenusiųjų žmonių liaudiškų šokių grupė „Vermena“

Dainora Venslovienė

 14.

Truskavos kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė „Vermenėlė“

Nijolė Vidžiūtė

 


Mėgėjų teatrai

 
 1.

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus vaikų teatro studija

Danguolė Špokienė

 2.

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus suaugusiųjų teatro grupė

Danguolė Špokienė

 3.

Josvainių kultūros centro teatro grupė „Teatro studija“

Renata Kalvaitė

 4.

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus vaikų teatro pradžiamokslio grupė

Paul Attmere

 5.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Aristavos teatro grupė (suaugusių)

Asta Čiapaitė

 6.

Krakių kultūros centro jaunimo teatro studija

Erika Usevičiūtė

 7.

Truskavos kultūros centro mėgėjų teatras „Mincelis“

Kęstutis Valionis

 


Populiariosios muzikos kolektyvai

 
 1.

Akademijos kultūros centro jaunimo instrumentinė grupė

Mantas Ivaškevičius

 2.

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai“

Daiva Makutienė

 3.

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Skambantis perliukas“

Daiva Makutienė

 4.

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai Junior“

Daiva Makutienė

 5.

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vaikų popchoras „Sapnas“

Daiva Makutienė

 6.

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „Kipras+Urtė“

Daiva Makutienė

 7.

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus šeimyninis duetas „Aš ir Tu“ ir solistai

Daiva Makutienė

 8.

Josvainių kultūros centro jaunimo vokalinė instrumentinė grupė „After 7“

Vytautas Valiauga

 9.

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Paaluonio vaikų popgrupė

Zenonas Brazinskas

 10.

Krakių kultūros centro jaunimo vokalinė instrumentinė grupė „Metras 90“

Jonas Stankevičius

 11.

Krakių kultūros centro jaunimo vokalinė instrumentinė grupė „Kepti zefyrai“

Robertas Dubinka

 


Instrumentiniai ansambliai

 
 1.

Akademijos kultūros centro instrumentinė grupė

Saulius Urbonas

 2.

Krakių kultūros centro pučiamųjų instrumentų ansamblis

Jonas Stankevičius

 3.

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus styginių instrumentų ansamblis

Rita Kučiauskienė

 4.

Šėtos kultūros centro instrumentinis ansamblis „Rudekšna“

Artūras Ruša

 5.

Truskavos kultūros centro gitaristų instrumentinis ansamblis

Justinas Kanaporis

 


Šiuolaikinių šokių grupės

 
 1.

Akademijos kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Carpe Diem“

Raminta Matulytė-Šilienė

 2.

Akademijos kultūros centro jaunučių mergaičių šokių grupė

Raminta Matulytė-Šilienė

 3.

Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo šiuolaikinio šokio grupė

Paulina Švaranavičiūtė

 4.

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus vaikų šiuolaikinio šokio grupė „Mistika“

Toma Ramonė

 5.

Krakių kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas ,,Step by step“

Rita Rudokaitė- Stanišauskienė

 6.

Šėtos kultūros centro merginų šokių kolektyvas „Šypsena“

Toma Ramonė

 7.

Šėtos kultūros centro vaikų šiuolaikinių šokių kolektyvas „Perliukai“

Toma Ramonė

 8.

Šėtos kultūros centro Pagirių skyriaus vaikų šokių kolektyvas „Pelėdžiukai“

Rita Mockienė

 9.

Šėtos kultūros centro Pagirių skyriaus vaikų šokių kolektyvas „Tūta“

Rita Mockienė

 10.

Šėtos kultūros centro Pagirių skyriaus merginų šokių kolektyvas „Šėlsmas“

Rita Mockienė

 11.

Truskavos kultūros centro linijinių šokių grupė

Nijolė Vidžiūtė

 


Humoro grupės

 
 1.

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus humoro grupė „Bobų radijas“

Erlenda Turskienė

Valentinas Tamulis
Kėdainių r. savivaldybės meras
Darbotvarkė
Priėmimo valandos
Mero pavaduotojas
Prisijungimas gyventojams
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
KALBOS KLAUSIMAS

  Kaip būtų taisyklinga?

Padarytas darbas atitinka keliamiems reikalavimams

Padarytas darbas atitinka keliamus reikalavimus

 

Naujienų prenumerata
Norėdami pirmieji gauti mūsų naujienas - įveskite savo el. pašto adresą:
RSS naujienos  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema