Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Rugpjūtis
    2018     
Naujienos
2018-08-17
Rangovas stengsis, kad darbai A. Kanapinsko gatvėje būtų atlikti kaip galima greičiau

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis susitiko su Stasiu Pakarkliu, „Stasio Pakarklio įmonės“ vadovu. Ši įmonė atlieka A. Kanapinsko gatvės rekonstrukcijos ir automobilių žiedo įrengimo darbus.

Nors visą vasarą oro sąlygos buvo idealios suplanuotiems darbams atlikti, tačiau jiems stringant nuo numatytų terminų atsiliekama keletą mėnesių.

Tai kelia susirūpinimą miesto vadovams, kurie norėtų, kad gyventojai kaip galima greičiau galėtų naudotis šia judria gatve.

Siekia, kad būtų sutvarkyta iki rugsėjo 1-osios

Rajono meras S. Grinkevičius inicijavo susitikimą su įmonės vadovu S. Pakarkliu ir aiškinosi kodėl darbai stringa ir nėra atliekami laiku.

„Su rangovais kalbėta, kad jie jau rugsėjo 1-ąjai būtų pasiruošę atidaryti žiedą, kuriuo visomis kryptimis galėtų važiuoti automobiliai ir viešasis transportas. Juk jau po poros savaičių prasidės mokslo metai ir vaikų vežiojimas į mokymo įstaigas. O ši intensyvaus eismo kelio vieta yra labai svarbi kėdainiečiams, nes šia gatve iš daugiabučių ir privačių namų kvartalų į miesto mokyklas ir darželius vežami vaikai“ – kalbėjo S. Grinkevičius.

Vasara darbui tiko idealiai

Visi darbai – A. Kanapinsko gatvės rekonstrukcija ir automobilių žiedo įrengimas turi būti pabaigti jau šių metų spalį. Rajono vadovai tikisi, kad rangovai įsipareigojimus spės įvykdyti laiku.

Bendra šiai dienai atliktų darbų vertė siekia 331 302,14 Eur. Neatlikta darbų už 509 464,51 Eur
Rangos darbų pabaiga pagal sutartį yra numatyta 2018 m. spalio 18 d., tačiau galimas sutarties pratęsimas vienam mėnesiui.

„Todėl mums buvo labai svarbu susitikti su rangovais, išklausyti jų nuomones ir gauti patikinimus, jog bus dedamos maksimalios pastangos, kad darbai būtų atlikti kaip galima greičiau. Jei pernai rangovas galėjo pasiteisinti, kad darbus įgyvendinti laiku trukdo klimatinės sąlygos – nuolatinis lietus, tai šiemet vasara yra ideali“, – sakė S. Grinkevičius.

Turi atlikti pagal visus reikalavimus

Įmonės vadovas S. Pakarklis rajono vadovams pripažino, kad visi darbai juda, bet labai pamažu

„Praėjusiais metais, kai dirbome atkarpoje nuo Gedimino iki Janušavos gatvių sankryžos, atlikti darbus vėlavome dėl prastų oro sąlygų. Dėl gausaus lietaus negalėjome tvarkyti gatvių konstrukcijų, todėl buvo prastovėta apie porą mėnesių, nes darbus turime atlikti pagal visus techninius reikalavimus“, – kalbėjo S. Pakarklis.

Pasak rangovo, darbus A. Kanapinsko gatvėje pristabdė vandentiekio ir nuotėkų tinklų rekonstrukcija.

Vandens tinklų ir nuotėkų klojimas – ne kliūtis

Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus O. Kačiulio teigimu, šioje vietoje buvo įrengiamos naujos geriamojo vandens tiekimo ir nuotėkų surinkimo linijos. Darbus atliko įmonė „Kedmela“. Nuo nuo rugpjūčio pradžios į šią gatvę grįžo „Stasio Pakarklio įmonės“ darbininkai.

„Vandens tiekimo ir nuotėkų tinklų klojimo darbai tikrai niekaip netrukdo rangovui vykdyti gatvės ir žiedo rekonstrukciją. Dar nuo praėjusių metų yra likę darbų, kurie iki šiol nepadaryti, nors jų atlikimui vandens tinklų ir nuotėkų klojimas tikrai nekliudė. Įmonė „Kedmela“ savo darbus yra užbaigusi, tačiau gatvės ir žiedo rekonstrukcijos darbai stringa“, – sakė O. Kačiulis.

Planuoja užbaigti numatytus darbus

Pasak S. Pakarklio, darbai prie žiedo nors pamažu, bet palengva juda.

„Negalime visiškai uždaryti eismo. Be to, šiame projekte yra nemažai pakeitimų, dėl kurių turėtume stabdyti darbus ir laukti, kol projektuotojai pataisys savo klaidas. Tik tada grįžtume prie darbų, tačiau taip nedarome, o darbuojamės toliau. Mes siekiame dirbti kartu su savivaldybe, nes tik bendras darbas ir susiklausymas duos gerų rezultatų“, – kalbėjo S. Pakarklis.

Pašnekovas tikisi, kad iki mokslo metų pradžios žiedą pavyks pabaigti.

„Gal ir nepavyks visko užbaigti pilnai – gal nebus įrengti takeliai, želdynai, veja – tačiau dėsime visas pastangas, kad žiedas jau būtų pravažiuojamas visiškai. Užbaigti darbus šiais metais tikimės ir A. Kanapinsko gatvėje“, – žadėjo S. Pakarklis.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį


Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
   
   
           
Iš viso apsilankė: 13555277
Šiandien apsilankė: 3618
Dabar naršo: 17
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema