Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienos
2019-07-25
Per 100 dienų meras Valentinas Tamulis sprendė daugiau kaip 150-ies gyventojų problemas

153 gyventojai – tiek per šimtą Kėdainių rajono savivaldybės mero darbe dienų kreipėsi gyventojų į rajono vadovą Valentiną Tamulį. Kiekvieną trečiadienį į vykstantį gyventojų priėmimą nuo 8:30 iki 12:00 žmonės ateina su gyvenimiškomis problemomis ir susikaupusiais rūpesčiais. Pasidalina idėjomis, kaip drauge ieškoti geresnių sprendimo būdų.

Meras Valentinas Tamulis gyventojus priiminėti pradėjo nuo balandžio 24 dienos: iš karto, kai balandžio 17 dieną pradėjo savo darbą. Aktyviai jis sulaukia pagalbos prašymų savivaldybės interneto puslapyje, mobiliuoju telefonu ir SMS, socialiniame tinkle „Facebook“ per „Messenger“ programėlę.

„Jau pradėjęs dirbti Kėdainių miesto seniūnijoje inicijavau ir pradėjau trečiadieniais priiminėti gyventojus. To anksčiau seniūnijoje nebuvo ir nebuvo privaloma. Žinojau, kad gyventojams to reikia. O jie žinojo, kad kiekvieną trečiadienį gali kreiptis į mane“, – prisiminė rajono meras Valentinas Tamulis.

Per 100 savo darbo dienų meras Valentinas Tamulis jau visiškai išsprendė daugelio kraštiečių svarbias problemas. Tai krašto gyventojams ypač reikšminga, kai jiems pagalbos ranką rajono valdžia ištiesia skubiai, atkreipia dėmesį į jų itin svarbius klausimus ir pasiūlymus. Kitoms problemoms išspręsti reikia laiko, tikslinti biudžetą, strateginį veiklos planą, ieškoti papildomo finansavimo ar prašyti pritarimo savivaldybės tarybos narių. Viskas organizuojama ir vyksta apgalvotai, atidžiai priimami sprendimai.

Ponas Albinas, ilgą laiką dirbęs fermoje, ūkininkavęs Kėdainiuose, turintis sunkių sveikatos problemų, pirmą kartą kreipėsi į merą dėl vienkartinės paramos, kurią skyrė Kėdainių rajono savivaldybė. Albinui toks parodytas dėmesys ir piniginė parama yra didelė pagalba, nes už skirtus pinigus galės stiprinti sveikatą, įsigyti vaistų.

Verslininkas Virmantas taip pat pirmą kartą kreipėsi į rajono vadovą, kuriam išsakė savo skaudulį dėl Dotnuvos tilto rekonstrukcijos darbų, kurie trukdo jo verslui. Verslininkas prašė, kad būtų pakoreguotas darbų projektas, net pasiūlė, kaip būtų galima spręsti problemą dėl važiuojamosios kelio dalies ir įvažiavimų gyventojams, ir jam. Meras Valentinas Tamulis inicijavo kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos. Gyventojas jau gavo atsakymą, kad įvažiavimas bus praplatintas.

Gyventojai į savivaldybės merą kreipiasi pačiais įvairiausiais klausimais. Kėdainiečiai susiduria su gyvenimiškomis problemomis ir netekę vilties jų sprendimo būdų ieško savivaldybėje. Gyventojai daugiausia į merą kreipiasi dėl geresnių gyvenimo sąlygų, susijusių su nuotekų trasų pravedimu, namo bendrijomis, renovacija, vaikų aikštelėmis, automobilių stovėjimo aikštelėmis ir kita, kas sudaro net 134 atvejus. Kiti kreipiasi, nes nori aptarti verslo idėjas, jas realizuoti (2 gyventojai), su prašymais remti įvairią veiklą ir projektus (5 kraštiečiai kreipėsi). 3 kėdainiečiai kreipiasi dėl darbo paieškų. Kiti ieško  būdų, kaip spręsti asmenines problemas – 6 gyventojai. 3 gyventojai kreipėsi dėl socialinės paramos.

Gyventojai siekia drauge tikslingo bendradarbiavimo ir ryšio su naująja rajono valdžia. Kalbamasi, tariamasi ir ieškoma sprendimo drauge. Tik diskusijose gimsta geriausi sprendimai, svarbūs visam Kėdainių kraštui. Kiekvieną žmogų yra pasirengęs išklausyti rajono vadovas Valentinas Tamulis.

 

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema