Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienos
2018-12-13
Šventinis Kėdainių atvirukas skelbia meilę miestui

Didžiųjų metų švenčių proga visada maloniau gauti atviruką, sušildytą meile, individualiu darbu, įsijautimu į situaciją, individualizuotą. Tokius neeilinius atvirukus savivaldybei kūrė Kėdainių dailės mokyklos mokiniai. Šiandien keturių piešinių autorės su mokytojomis ir mamomis atvyko į savivaldybę: meras Saulius Grinkevičius pakvietė norėdamas padėkoti už tokią jaunų žmonių dovaną. Vienos mokinės, Kotrynos Klevinskaitės, darbas buvo išrinktas kaip gražiausias, jo pagrindu sukurtas atvirukas jau atspausdintas ir šiomis dienomis šventiniai sveikinimai bus išsiuntinėti.

Piešinių, pateiktų savivaldybei atrankai, autorės yra šios Kėdainių dailės mokyklos mokinės:

Kotryna Klevinskaitė (14 m.). Jos mokytoja Dailės mokykloje − Eugenija Eimontaitė-Jermolajevienė. Mergaitė mokosi Juozo Paukštelio progimnazijoje.

Lėja Kalčinskaitė (9 m.). Mokytoja Giedrė Nagreckienė. Mergaitė yra iš „Ryto“ progimnazijos.

Tėja Sereikaitė (10 m.), Urtė Rakauskaitė (10 m.). Abi mokosi „Ryto“ progimnazijoje., abiejų dailės mokytoja yra Inga Čičinskė.

Visų šių keturių autorių piešiniai buvo išdėlioti savivaldybės vienoje iš patalpų ir darbuotojai ėjo apžiūrėti bei balsuoti. Daugiausia balsų surinko Kotrynos Klevinskaitės piešinys. Jame pavaizduota eglė, kuri papuošta žaisliukais, o juose – kėdainiečiams svarbūs simboliai.

K. Klevickaitė, Dailės mokyklą lankanti dar tik pirmus metus, sakė, kad piešti jai labai patinka įvairiomis technikomis, o konkursuose  noriai dalyvauja. Labai džiaugėsi, kad jos darbelis patiko žmonėms. „Turėjau ne vieną idėją, bet pasitarusi su mokytoja, nusprendžiau, kad geriausia nupiešti kažką, susijusio su Kėdainiais“, − sakė Kotryna.

Nuotr. Kotryna Klevickaitė

Dailės mokyklos direktorė Vida Burbulienė pasakojo, kad konkursas vyko labai puikiai, o norinčių dalyvauti buvo daug. Patys aktyviausi buvę mažiausieji. Atranka pirmiausia buvo atlikta Dailės mokykloje, o tik paskui keturi atrinkti piešiniai pateikti savivaldybei. „Šį kartą mes piešėme, tapėme, grafikos metodą taikėme, nedarėme darbų kompiuteriu. Mums džiugu, kad mūsų auklėtinių darbeliai keliauja ir į kitas valstybes, ne tik Lietuvoje bus žmonių, kurie gaus šio piešinio pagrindu sukurtą atviruką. Labai ačiū merui, kad tarp gausybės darbų neužmiršta ir mūsų pagerbti prieš didžiąsias metų šventes“, – pasakojo direktorė.

Savivaldybės meras S. Grinkevičius pasidžiaugė gražiais ir nuoširdžiais darbais, mokinėms, mokytojoms, mamoms nuoširdžiai padėkojo ir įteikė atminimo dovanėles.

„Visi darbeliai tikrai labai gražūs, bet reikia gi vieną išrinkti. Ko gero, daugiausia išrenkant nulėmė tai, kad piešinyje yra kėdainiečiams svarbių dalykų, kad akcentuojami Kėdainiai: matome stilizuotus Kėdainių herbą, minaretą, buvusius škotų namus, kitus objektus ir simbolius. Labai džiaugiuos šia gražia kėdainietiškų atvirukų kūrimo tradicija ir manau, kad toks mūsų bendradarbiavimas su Dailės mokykla ir gražus, ir prasmingas, ir naudingas visiems, ir jis tęsis,“ – sakė savivaldybės meras S. Grinkevičius.

Daugiau nuotraukų rasite savivaldybės feisbuko paskyroje.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69559

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema