Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienos
2018-12-21
Prieš šventes pasveikinti senelių namų gyventojai ir darbuotojai

Ketvirtadienį ir penktadienį Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pasveikino globos namų, socialinių ir ugdymo centrų gyventojus ir darbuotojus visame rajone.

Ketvirtadienį S. Grinkevičius aplankė Šėtos socialinį ir ugdymo centrą bei Labūnavoje įsikūrusius privačius senelių globos namus „Smiltelė“. Senjorus maloniai pradžiuginęs meras tiek Šėtos, tiek Labūnavos seneliams palinkėjo gražių švenčių ir laimingų metų bei įteikė po didžiulį lapuotį. Apžiūrėjęs patalpas ir pasidomėjęs senolių gyvenimu, rajono meras padėkojo Šėtos socialinio ir ugdymo centro darbuotojams bei vadovybei už jų puikiai atliekamą darbą, pasidžiaugė geru pastato apšiltinimu, kas taip aktualu mažai judantiems žmonėms.

Labūnavoje S. Grinkevičiui taip pat buvo aprodytos senelių globos namų patalpas ir šalimais statomas naujas pastatas. Susitikęs su šių namų gyventojais, meras klausė, kaip senjorams sekasi gyventi šiuose privačiuose globos namuose. Atsakymas į mero klausimą buvo originalus – keli senjorai padainavo partizanų dainą. Išvykdamas pakilios nuotaikos, meras pažadėjo atvykti aplankyti „Smiltelės“ gyventojus ir kitąmet.

Šiandien rajono vadovas aplankė dar du senelių namus. Pirmiausia vykta į Dotnuvos slaugos namus, kuriuose pasikalbėjo ir su slaugos namų gyventojais, ir su Akademijos darželio-mokyklos „Kaštonas“ vaikais, atvykusiais koncertuoti. Dotnuvoje Kėdainių rajono meras senjorams ne tik palinkėjo gražių švenčių, tačiau ir pats sulaukė saldžių dovanų iš čia gyvenančių bei dirbančių žmonių bei spėjo aptarti ir Dotnuvai bene aktualiausią – tilto per Dotnuvėlę klausimą. Meras dar kartą pabrėžė, kad šis objektas yra valstybinės reikšmės ir, nors pats meras į Kelių direkciją kreipėsi bent kelis kartus, situacija nė kiek nepajudėjo į priekį, tačiau rankų meras nuleisti neketina.

Meras G. Grinkevičius pažymėjo, kad artėjančių švenčių proga senelių namų gyventojus jis norėjo aplankyti dėl vienos labai paprastos priežasties: „Dėmesio reikia daug, nes vyresniems žmonėms jo trūksta. Aš džiaugiuosi, kad su senjorais dirba nuostabūs kolektyvai. Šėtos, Josvainių, Dotnuvos, Krakių parapiniai ir privatūs senelių namai Labūnavoje renovuoti, sutvarkyti. Tai mane labai džiugina, nes gyventojai turi puikias sąlygas juose gyventi“.

Palikęs Dotnuvą, meras S. Grinkevičius išskubėjo į Krakes, kur yra įsikurę Švč. Mergelės Marijos senelių savarankiško gyvenimo globos namai. Šių globos namų kasmetinis lankymas jau tapo gražia mero tradicija. Merą globos namuose pasitikę Krakių seniūnas Jonas Dalbokas bei klebonas, Krakių Šv. Apaštalo ir Evangelisto Mato bažnyčios kunigas Emilis Jotkus aprodė merui namų patalpas, pasidalijo rūpesčiais ir džiaugsmais. Pasidžiaugta, kad iš pagrindų renovuojamas vienas kambarys. Nusivežęs 3 dėžes įvairiausių lauktuvių, meras Krakių seneliams palinkėjo sveikatos ir gražių artėjančių švenčių. Šiuose senelių namuose gyvenanti Regina Smieliauskienė ypač laukė susitikimo su meru, nes ši senjorė kasmet merui skiria savo kūrybos eiles. S. Grinkevičius juokaudamas reikalavo iš ponios Reginos, kad kitąmet lauks rašytinio eilėraščio, nes nori jį išsisaugoti. Palinkėjęs gražių švenčių ir sveikatos kitais metais, meras S. Grinkevičius iš Krakių senelių namų buvo išlydėtas aplodismentais. Tai ne paskutinis mero vizitas Krakių senelių namuose šiais metais. Meras pažadėjo senjorus aplankyti dar ir tarpušvenčiu.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, 69557

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema