Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienos
2019-01-18
Konkurso nugalėtojai: „Kol turime sveikatos, norime, kad Kėdainiai būtų gražesni“

Sausio 17 dieną rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje buvo apdovanoti konkurso „Gražiausiai papuoštas pastatas“ nugalėtojai. Juos sveikino, padėkas ir atminimo dovanas įteikė rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir mero pavaduotoja Olga Urbonienė.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Viačeslavas Čerenkovas ir Antanas Pavolis, tarybos nariai, skyrių vedėjai, seniūnai. Muzikinius kūrinius dovanojo Kėdainių muzikos mokyklos auklėtiniai ir mokytojai.

„Jūs kuriate grožį ir prisidedate prie to, kad gražėja Kėdainiai ir rajono miesteliai. Visi kartu puošdami mūsų kraštą, darome jį patrauklų kėdainiečiams ir svečiams. Nuoširdžiai dėkoju jums už aplinkos ir grožio puoselėjimą bei tikiuosi, kad meilę šiam pomėgiui išsaugosite ir ateityje, o jūsų pavyzdys įkvėps puoštis ir kitus žmones“, – sakė rajono meras S. Grinkevičius.

Prisidėjo idėjomis ir darbais

Kasmet apdovanojami Kėdainių miesto gyventojai Vytalija ir Juozapas Kanišauskai savo aplinką pradeda puošti gruodžio 10 dieną.

„Artėjant šventėms mums visada norisi kažko gražaus. Iš anksto nesiruošiame, viską darome ekspromtu. Kol turime sveikatos, norime, kad Kėdainiai būtų gražesni. Net mūsų kaimynai puošiasi panašiomis spalvomis, todėl su jais pajuokajame, kad jie savotiškai prisideda prie mūsų aplinkos dekoravimo“, – pasakojo V. ir J. Kanišauskai.

Šėtos seniūnijos seniūnė Danutė Mykolaitienė dėkinga seniūnijos, Šėtos kultūros centro ir bendruomenės žmonės, kurie dalinosi idėjomis, kūrė, gamino ir puošė pastatus bei eglutę.

„Susėdus drauge užėjo minčių lietus, kuriam „nulijus“ minimaliomis sąnaudomis sukūrėme gražias dekoracijas“, – sakė D. Mykolaitienė.

Josvainių kultūros centro direktorė Renata Kalvaitė taip pat džiaugiasi įstaigos darbuotojų iniciatyvomis ir kūrybiškumu.

„Kadangi norėjome išskirtiniu akcentu palydėti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, todėl pasirinkome dekoracijas iš šieno. Papuošimus kūrėme liaudiškais motyvais, o tam pasitelkėme fantaziją, gaminome karkasus, naudojome virveles ir vengėme ryškių spalvų. Tad mūsų papuošimai tiko ir Adventui, ir Kalėdoms“, – kalbėjo R. Vilkaitė.

Koliupės kaimo gyventojai Vanda ir Antanas Samalioniai savo aplinką puošia prieš kiekvienas šventes, nes taip šeima suvokia švenčių laukimą.

„Tampu dizainere, o vyras vykdo mano sumanymus. Iš anksto apgalvoju, kaip puošimės, kol kas idėjų nepritrūksta. Stengiamės tik dėl savęs, tačiau malonu, kai ir kiti stabteli pasigrožėti“, – šypsosi V. Samalionienė.

Rinko gražiausiai papuoštus pastatus

Šventiniu laikotarpiu, kai Kėdainių rajono įstaigos, organizacijos ir gyventojai stengėsi pasikviesti Kalėdų dvasią į savo namus ir kiemus, aktyviai dirbo ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso „Gražiausiai papuoštas pastatas“ komisija.

Atsižvelgdama į konkurso nuostatus, komisija, vadovaujama Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viačeslavo Čerenkovo, rinko gražiausiai papuoštą individualų namą, daugiabutį namą, įmonės, įstaigos, organizacijos pastatą, biudžetinės įstaigos pastatą kaimiškosiose seniūnijose ir Kėdainių mieste.

2019 metų sausio 3 dieną komisija, kurią sudaro Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyresn. specialistė Agnė Čerenkovaitė-Sinickienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistė Violeta Večėnaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus dailininkė-dizainerė Eglė Švedaitė, susirinko į posėdį. Jo metu buvo aptariami konkurso rezultatai.

Pastatų puošyba buvo vertinama pagal šiuos kriterijus: puošybos elementų derėjimas prie pastato fasado ir aplinkos; originalus ir išradingas puošybos elementų parinkimas; vientisos puošybos tematikos ir stilistikos išlaikymas; vykdomą veiklą atspindinčių puošybos elementų panaudojimas.

Komisija, sudaryta Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gruodžio 11 d. įsakymu Nr. AD-1-1406, susidedanti iš Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo V. Čerenkovo ir narių: Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyresn. specialistės A. Čerenkovaitės-Sinickienės, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistės V. Večėnaitės, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus dailininkės-dizainerės E. Švedaitės, vadovaudamasi Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymu Nr. AD-1-2969 „Dėl Konkurso „Gražiausiai papuoštas pastatas“ nuostatų tvirtinimo“, 2019 m. sausio 3 d. išrinko:

Gražiausiai papuoštus pastatus kaimiškosiose seniūnijose:

• individualus – Linos ir Ramūno Kšivickų, Kruopių k., Pelėdnagių sen.;

• daugiabutis – išskirtinio daugiabučio pastato kaimiškosiose seniūnijose, naujai ir originaliai pasipuošusio nebuvo;

• įmonės, įstaigos, organizacijos – IĮ „Stasinės dvaro sodyba“, Stasinės k., Vilainių sen., vadovas Audrius Stanislavičius;

• biudžetinės įstaigos – Josvainių kultūros centras, Karių g. 3, Josvainių mstl., direktorė Renata Kalvaitė.

Gražiausiai papuoštus pastatus Kėdainių mieste:

• individualus – Vytalijos ir Juozapo Kanišauskų, Paparčių g., Kėdainiai;

• daugiabutis – išskirtinio daugiabučio pastato Kėdainių mieste, naujai ir originaliai pasipuošusio nebuvo;

• įmonės, įstaigos, organizacijos – UAB „Linėja transport“, Didžioji g., Kėdainiai, vadovas Gediminas Norkus;

• biudžetinės įstaigos – Kėdainių muzikos mokykla, Didžioji g., Kėdainiai, direktorė Rūta Kutraitė.

Papildomos padėkos už gražiai papuoštus pastatus šventinių laikotarpiu:

• individualus – Vandos ir Antano Samalionių, Koliupės k., Vilainių sen.;

• individualus – Erikos Klimienės, Dotnuvos mstl.;

• įmonės, įstaigos, organizacijos – Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Žemdirbystės institutas, Instituto al. 1, Akademijos mstl., Dotnuvos sen., direktorius Gintaras Brazauskas;

• įmonės, įstaigos, organizacijos – UAB „Avitela“, J. Basanavičiaus g., Kėdainiai, generalinis direktorius Algirdas Mitalas;

• biudžetinės įstaigos – Šėtos seniūnijos administracinis pastatas, Kėdainių g., Šėtos mstl., seniūnė Danutė Mykolaitienė;

• biudžetinės įstaigos – Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, Kauno g., Krakių mstl., direktorius A. Magyla.

Renginio nuotraukų galeriją rasite Kėdainių rajono savivaldybės socialiniame tinkle „Facebook“

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema