Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienos
2019-01-14
Kėdainiuose Laisvės gynėjų diena paminėta ir bėgimu

Sekmadienį, sausio 13-ąją, 12 val. Kėdainiuose jau 41 kartą startavo tradicinis naujametis bėgimas, sportinis ėjimas „Kėdainiai-2019“ ir Lietuvos bėgimo taurės I etapas. Varžybų startas bei finišas buvo prie LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos stadiono.

Varžybų dalyviai varžėsi 5 ir 10 km žiedinėje distancijoje: Liaudies–Respublikos−J. Basanavičiaus–Gedimino−A. Kanapinsko−Liaudies gatvių trasoje. 5 km distancijoje reikėjo dalyviams įveikti vieną ratą, 10 km distancijoje − du ratus.

Sportuojantieji – patys geriausi tautos gynėjai

Bėgikų dalyvavo beveik 300, sportinio ėjimo atstovų – 25. Naujiena buvo ta, kad, kol vieni varžybų dalyviai varžėsi trasoje, su tėveliais ar mamomis likę mažyliai, kurių amžius mažesnis nei 7 metai, galėjo dalyvauti bėgimo varžybose ir įveikti vieną stadiono ratą – 300 metrų.

„Šiandien minime Laisvės gynėjų dieną, tad džiugu, kad mūsų sportininkai tai paminės bėgdami trasoje ir su gera nuotaika grįš prie finišo linijos. Džiaugiamės, kad tradiciškai startavo ir pačių mažiausių bėgikų grupė. Tėveliai juos nuo mažens pratina sportuoti, judėti, grūdintis“, – sakė savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis varžybų dalyvius pasveikino savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus vardu: „Šiandien yra Sausio 13-oji, Laisvės gynėjų diena ir aš manau, kad jūs esate patys tvirčiausi mūsų tautos Laisvės gynėjai, nes esate tvirti savo kūnu ir siela. Laisvės gynėjui reikia būti sveikam, treniruotam ir stipriam, o jūs tokie ir esate“.

Po rungtynių – malonus atlygis

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, „Aušros“ progimnazijoje pavaišinti arbata ir bandele, o norintieji galėjo dar ir paplaukioti mokyklos baseine.

Savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus medaliais, taurėmis, rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus padėkomis bei rėmėjų prizais buvo apdovanoti absoliutūs bėgimo ir ėjimo varžybų nugalėtojai vyrų bei moterų kategorijose, įveikę skirtingas distancijas, taip pat apdovanotas jauniausias bei vyriausias varžybų dalyvis,  kolektyvas, masiškiausiai dalyvavęs šiame naujamečiame bėgime ir sportiniame ėjime.

Nugalėtojai ir apdovanojimai

5 km distanciją greičiausiai įveikė ir I vietą užėmė Tadas Pavolis, II vietą iškovojo Gediminas Gaulius, III – Andrius Kazlauskas. Tarp moterų I vietą pelnė Ugnė Paurytė, II – Daiva Bielevičiūtė, III – Eglė Butkienė.  10 km distancijos lyderis buvo Aurimas Skinulis, vos keliom sekundėm nuo jo atsiliko Jonas Stankevčius, o trečias atbėgo Lukas Prokopavičius.

Šioje distancijoje tarp moterų greičiausia buvo Gitana Akmanavičiūtė, antra atbėgo Dalia Lukošienė, trečia pasirodė Austė Janušauskaitė.

Pirmąjį medalį savo gyvenime pelnė jauniausias varžybų dalyvis iš Kauno – 2017 metais rugpjūtį gimęs Jokūbas Gegužinskas.

Išskirtinai apdovanotas ir vyriausias varžybų dalyvis, šiais metais 80-metį švęsiantis Jonas Vilčinskas iš Vilniaus.

Savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus taure apdovanotas Bėgimo klubas už masiškiausią dalyvavimą varžybose.

Absoliuti ėjimo varžybų nugalėtoja, pelniusi I vietą, buvo Greta Vainaitė, II vietą – Toma Dailidonytė, III – Urtė Gudzikaitė.

Absoliutus ėjimo varžybų nugalėtojas pripažintas I vietą pelnęs Arnoldas Liutinskis, II vietą – Mantas Junčys, III vietą – Martynas Kinva.

Atminimo medalius, taures bei prizus teikė rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė ir Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius. Visiems dalyviams koncertavo tarptautinių konkursų laureatas akordeonistas Povilas Neliupšis.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, 69559

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

 

 

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
   
   
           
Iš viso apsilankė: 14187085
Šiandien apsilankė: 1087
Dabar naršo: 68
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema