J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Apklausa
Apklausa
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Būsto pritaikymo žmonėms su negalia
2016 m. būsto pritaikymas žmonėms su negalia

Informacija apie būsto pritaikymą žmonėms su negalia 2016 metų programos vykdymą Kėdainių rajono savivaldybėje
2016 metais būsto pritaikymo neįgaliesiems programos vykdymo metu pritaikyti 7 būstai neįgaliesiems: 5 dušo patalpų įrengimas, 1 pakeliamo panduso laiptinėje įrengimas, 3 betoninių nuovažų ir turėklų lauke įrengimas.  Demontuotas metalinis pandusas lauke.
Neįgalieji, kuriems teisės aktų tvarka yra nustatyti specialieji poreikiai dėl judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimų ir kurie pageidauja, kad jiems būtų pritaikytas būstas, turi kreiptis į Kėdainių bendruomenės socialinį centrą, adresu: P.Lukšio g. 16, Kėdainiai.
Telefonas pasiteirauti darbo valandomis 8 630 06562. Prašymai dėl būsto ir aplinkos pritaikymo  kitiems kalendoriniams metams yra priimami iki kitų  metų kovo 1 d.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prašymų dėl būsto pritaikymo žmonėms su negalia pateikimas

Susipažinti su teisės aktais Būsto pritaikymo žmonėms su negalia programos priemonėms įgyvendinti galite čia >>>

Jau veikia Universali neįgaliųjų reabilitacijos ir integracijos informacinė sistema (UNRIIS). Sistemos tikslas yra rengti, kaupti, sisteminti ir skleisti informaciją apie neįgaliuosius, jiems teikiamas paslaugas, tarnybas, priemones sveikatos, socialinės apsaugos, švietimo ir mokslo, užimtumo, aplinkos prieinamumo, kultūros, sporto srityse. Informacija yra pateikiama internete adresu www.unriis.lt