J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos

Socialinio būsto fondo plėtra Kėdainiuose

Finansuojama iš
Europos regioninės plėtros fondo 

Projekto pavadinimas

Socialinio būsto fondo plėtra Kėdainiuose

Projekto tikslai ir uždaviniai

Išplėsti socialinio būsto fondą Kėdainiuose, siekiant padidinti socialinio būsto prieinamumą asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į socialinio būsto nuomą.

Laukiami rezultatai

Planuojamas ne mažiau kaip 40 butų įsigijimas, iš kurių 4 butai bus pritaikyti neįgaliesiems. Įgyvendinus projektą bus padidintas Kėdainių rajono savivaldybės socialinio būsto fondas bei socialinio būsto prieinamumas pažeidžiamiausioms gyventojų grupėms.

Įgyvendinimo laikas

2016 m. birželio mėn. – 2021 m. birželio mėn.

Projekto vertė

1 139 710,02 Eur

Savivaldybės lėšos

177 124,23 Eur

Kontaktiniai asmenys

Audronė Naujalienė,Statybos ir turto skyriaus vedėja, tel. (8 347) 69515, el. paštas audrone.naujaliene@kedainiai.lt 

Rasa Vaitkūnienė, Statybos ir turto skyriaus vyr. specialistė, tel. (8 347) 69518, el. paštas rasa.vaitkuniene@kedainiai.lt.


Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė finansavimą projektui „Socialinio būsto plėtra Kėdainiuose“ įgyvendinti.
Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, bus padidintas Kėdainių rajono savivaldybės socialinio būsto fondas bei socialinio būsto prieinamumas pažeidžiamiausioms gyventojų grupėms.
Projekto įgyvendinimo metu bus įsigyta 40 vnt. butų socialiniam būstui (planuojama pirkti trijų kambarių butus – ne mažiau kaip 5 vnt., dviejų kambarių butus – ne mažiau kaip 25 vnt. ir vieno kambario butus – ne mažiau kaip 10 vnt.). Keturi butai bus pritaikyti žmonėms su negalia. Perkamas būstas bus geros techninės būklės, paruoštas ir tinkamas gyventi be papildomų remonto išlaidų. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą padidės galimybės apsirūpinti būstu šeimoms ir asmenims, turintiems teisę į socialinį būstą, pagerės minėtų asmenų gyvenimo kokybė, integracija į darbo rinką.  
Savivaldybės administracijos inicijuoto ir įgyvendinamo projekto „Socialinio būsto plėtra Kėdainiuose“ vertė beveik 1 mln. eurų, iš kurių daugiau nei 800 tūkst. eurų – ES Europos regioninės plėtros fondo lėšos.
Projektas įgyvendinamas pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos administruojamą 2014−2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Socialinio būsto fondo plėtra“.
Informuojame, kad būstų pirkimas skelbiamas Kėdainių mieste. Susidomėjusius būsto pardavimu, kviečiame sekti naujienas www.kedainiai.lt ir vietinėje spaudoje. Dėl papildomos informacijos kreiptis į Statybos ir turto skyriaus vedėją Audronę Naujalienę, tel. (8 347) 69515 arba el. paštu audrone.naujaliene@kedainiai.lt.