J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Etninė kultūra

SERTIFIKUOTI TAUTINIO PAVELDO TRADICINIŲ AMATŲ MEISTRAI, PRODUKTŲ TRADICINIAI AMATININKAI, PRODUKTŲ GAMINTOJAI KĖDAINIŲ RAJONE:

Milda Petraitienė - sertifikuotų tautinio paveldo tradicinių amatų meistrė, senojo audimo amato puoselėtoja (lovatiesių, rankšluosčių, staltiesių audiniai).

Vitalijus Margelis - sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinis amatininkas, senojo kepimo amato puoselėtojas (šakočiai).

Lina Šakočiūtė Kurauskienė - sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė, senojo kepimo amato puoselėtoja (šakočiai).

UAB „Duona gurmanams“ - sertifikuota tautinio paveldo produktų gamintoja (kvietiniai ragaišiai, mieliniai pyragai, paprasta rauginta duona).

Jūratė Atkočiūnienė - sertifikuotų tautinio paveldo tradicinių amatų meistrė, senojo vilnos vėlimo amato puoselėtoja (veltiniai).

Mindaugas Mažalis - sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinis amatininkas, senojo puodininkystės amato puoselėtojas (dubenys, puodai, puodeliai, puodynės).

Birutė Šinkūnienė - sertifikuotų tautinio paveldo tradicinių amatų meistrė, senųjų amatų vytelių pynimo ir margučių marginimo, popieriaus karpinių puoselėtoja (pintinės, pintinės su antvožu, vašku marginti margučiai, langų užuolaidos, lentynų papuošalai, eglučių papuošalai).

Lilija Usevičienė - sertifikuotų tautinio paveldo tradicinių amatų meistrė (lietinės ir lipdytinės žvakės).

MB „Šušvės midus“ - sertifikuota tautinio paveldo produktų B kategorijos gamintoja (midus).

Audrius Vasiliauskas - sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinis amatininkas, senųjų amatų – memorialinių paminklų, stalo įrankų, tekstilės pluošto apdorojimo įrankių puoselėtojas (skulptūros, šaukštai, prieverpstės).

Loreta Steponavičienė - sertifikuotų tautinio paveldo tradicinių amatų meistrė, vytinių ir pintinių juostų audimo, žaislų amatų puoselėtoja (vytinės, pintinės juostos, žaislai).

Arūnas Gaučas - sertifikuotų tautinio paveldo  produktų tradicinis amatininkas (kočėlai, kočėtuvės, sūrspaudžiai).

Inga Skučė - sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė, senojo vilnos vėlimo amato puoselėtoja (veltiniai).

Dalė Urbienė - sertifikuotų tautinio paveldo produktų gamintoja (ąsočių, dubenų, puodelių, puodynių, lauknešėlių, molinių žaislų), senųjų puodininkystės, žaislininkystės amatų puoselėtoja.

Laima Raižienė - senojo margučių marginimo amato puoselėtoja. Vašku marginti, skutinėti ir augaliniais dažais dažyti margučiai pripažinti tautinio paveldo produktu.

Albina Mackevičienė - sertifikuotų tautinio paveldo produktų - popieriaus karpinių - tradicinė amatininkė (karpytos langų užuolaidos, lentynų papuošalai, karpyti paveikslai).

 

 

 

Naudingos nuorodos

Etninės kultūros globos taryba
Lietuvių etninė kultūra
Alkas.lt
Tautinis paveldas