Didžiosios Rinkos aikštę papuošė dovana miestui
Kėdainiečiai jau gyvena artėjančio miesto jubiliejinio 650-ojo gimtadienio nuotaikomis.
Šiandien AB „Nordic sugar Kėdainiai“ generalinė direktorė Eglė Adomavičienė oficialiai pristatė įmonės dovaną Kėdainiams.
Spausdama ranką rajono merui Valentinui Tamuliui cukraus gamintojų vadovė sakė, jog kolektyvas Kėdainių 650—ojo gimtadienio proga nutarė prisidėti prie miesto gražinimo. „Mes sutartinai nutarėme Kėdainius papuošti artėjančio gimtadienio proga. Miestui padovanojome šiek tiek žalumos vienoje pagrindinių senamiesčio vietų – Didžiosios Rinkos aikštėje. Mūsų dovanotuose dideliuose vazonuose pasodintos gėlės šią vietą padarys dar jaukesne ir patrauklesne“, - sakė E. Adomavičienė.
Pasak rajono mero V. Tamulio, labai džiugu gauti tokias dovanas, kurios džiugina visą krašto bendruomenę: „Ačiū cukraus gamintojams už jų gražią dovaną. Tuo pačiu dėkoju ir kitiems kolektyvams, jau įteikusiems miestui gimtadienio dovanas. Štai UAB „LTP Texdan“ darbuotojai dar pavasarį miesto pakraštyje pasodino 650 medelių, kad Kėdainiai būtų dar žalesni ir puošnesni. Dailės mokyklos bendruomenė išradingai pagyvino paprastą pilką sienelę, esančią pagrindinėje miesto gatvėje netoli cerkvės. Tokios dovanos dar kartą parodo, kad mūsų žmonėms rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. O visus džiuginančios dovanos yra pačios geriausios. Galbūt gražūs pavyzdžiai paskatins ir kitus kolektyvus papildyti dovanų miestui kraitę“.