J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos

Kad švariai ir tvarkingai gyventume

Kad švariai ir tvarkingai gyventume

Kad mūsų daugiabučių namų aplinka būtų graži, tvarkinga ir jauki, reikia visų mūsų pastangų. Savivaldybė reikalauja kokybiško darbo iš atliekų bei pakuočių vežėjų. Tačiau labai svarbu, kad gyventojai patys rūšiuotų atliekas, o svarbiausia, jas dėtų tvarkingai ir laiku.  

Informacija apie specifinių atliekų surinkimą

Kėdainių mieste nuo bendro naudojimo konteinerių didelių gabaritų atliekos bus surenkamos sausio 26, vasario 9 ir 23 bei kovo 9 ir 23 dienomis.

Žaliosios atliekos bus surenkamos sausio  vasario 10–11 ir kovo 10–11 dienomis.

Statybinės atliekos –  vasario 10–11 ir kovo 10–11 dienomis.

Primename, kad minėtos atliekos turi būti išnešamos ir tvarkingai sukraunamos šalia bendrojo naudojimo konteinerių ne anksčiau kaip atliekų vežimo dienos išvakarėse, ir ĮSPĖJAME, kad griežtai draudžiama kitoms dienomis prie bendrojo naudojimo konteinerių palikti didelių gabaritų, žaliąsias ar statybines atliekas.

Kur dėti šias atliekas ne vežimo dienomis?

Iš gyventojų nemokamai atliekos priimamos didelių gabaritų surinkimo aikštelėje (J. Basanavičiaus g. 97A, Kėdainiai). Čia galite priduoti iki 500 kg didelių gabaritų atliekų ir iki 300 kg buityje susidarančių statybinių atliekų. Pasiteiraukite 8 682 55 784.

Mišrios komunalinės atliekos vežamos kiekvieną darbo dieną ir šeštadieniais.

Tekstilės atliekos vežamos 1 kartą per mėnesį. Šių konteinerių stovėjimo vietos ir išvežimo grafikas nurodytas svetainėje www.kedainiai.lt » Paslaugos » atliekų tvarkymas» Tekstilės konteinerių vietos Kėdainių rajone.

Nuo 2020 metų gruodžio 2 dienos komunalinių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikia UAB „Ekonovus“.  Kilus klausimams, prašome kreiptis 8 700 77 046; klientuaptarnavimas@ekonovus.lt.

Pasidomėkite atliekų surinkimo tvarkomis, grafikais www.kedainiai.lt » Paslaugos » atliekų tvarkymas.

Būkime patys atsakingi už savo namų, kiemų ir kvartalų aplinką.