J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Apklausa
Apklausa
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Kėdainių ir Raseinių rajonų savivaldybių partnerystė
Kėdainių ir Raseinių rajonų savivaldybių partnerystė

Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio kvietimu Kėdainiuose lankėsi Raseinių rajono savivaldybės delegacija.

Kaimyninio rajono atstovams buvo pasiūlyta glaudžiau vystyti bendradarbiavimą turizmo srityje. Dabartiniu metu, kai ypač aktyvus vietinis turizmas, toks pasiūlymas būtų ypač naudingas abiem rajonams.

Kėdainiai, garsėjantys turtinga istorine praeitimi, nusipelniusiais žmonėmis, tikrai turi ką parodyti atvykstantiems. O Raseiniai taip pat nestokoja lankytinų vietų.

Tiek Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio, tiek Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio teigimu, neretai kaimynai nepelnytai dėmesio gauna  per mažai.

„Kėdainiečiai tikrai turi ką pasiūlyti pamatyti atvykstantiems svečiams. Malonu matyti kėdainiečių norą garsinti savo kraštą. Esame pasiruošę bendradarbiauti turizmo srityje. Ir pats laikas oficialiai tą susitarimą įforminti. Manau, kad galėtume paraginti savus žmones aktyviau lankyti kaimynus ir jau kitąmet vieni pas kitus surengti bent tūkstančio lankytojų apsilankymus“, - po artimesnės pažinties su Kėdainių senamiesčiu sakė Raseinių rajono savivaldybės meras A. Bautronis.

Kėdainių  rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio teigimu, graži bendradarbiavo turizmo srityje su Raseiniais pradžia buvo padaryta prieš Covid-19 karantiną. „Prieš karantiną jau žengėme pirmus žingsnius su išvykomis į Raseinių rajoną. Teko girdėti daug  gražių atsiliepimų po tokių kelionių. Neretai kaimynus ar net savąjį kraštą pamirštame žvalgydamiesi kur toliau. Smagu, jog raseiniškiai mato galimybę bendradarbiauti plėtojant turizmą. Galime ne tik dažniau vieni kitus lankyti, bet ir drauge vykti į parodas, kad kartu pristatytume savo rajonus. Taip pat galime bendradarbiauti verslo plotmėje, kultūriniame, švietimo turizme. Šis susitikimas buvo graži pradžia bendradarbiavimo startui. Dabar turime namų darbus - ruošti sutartį. O ji gali praversti ir projektinėse veiklose“, - sakė V. Tamulis.

Video reportažas