J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Kėdainiuose varžėsi bočios žaidėjai
Kėdainiuose varžėsi bočios žaidėjai

Savaitgalį Kėdainiuose, Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekse, vyko atviras Lietuvos neįgaliųjų bočios čempionatas. Tai pirmas tokio lygio neįgaliųjų sportininkų renginys Kėdainių krašte.

Bočios čempionato pagrindiniai organizatoriai - Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija. Šiais metais prie Lietuvos neįgaliųjų bočios čempionato organizavimo prisidėjo ir Kėdainių rajono paraplegikų asociacija.

Čempionatą dalinai finansavo Kėdainių rajono savivaldybė ir Kėdainių sporto centras.

Čempionate galėjo dalyvauti tik fizinę negalią turintys sportininkai, po 2 asmenis komandoje.

Varžybos buvo vykdomos dviem pogrupiais: pirmame sportininkai, atitinkantys klasifikacijos reikalavimus, antras pogrupis buvo mišrus.

Iš viso čempionate dalyvavo 76 sportininkai - 38 komandos, iš jų 8 komandos pirmame pogrupyje ir 30 komandų antrame pogrupyje.

Kėdainių rajono paraplegikų asociacijai atstovavo 4 komandos.

Kėdainiečiai Rasa Stankevičienė ir Vidas Lesmonas užėmė 1 vietą pirmame pogrupyje, o antrame pogrupyje Darius Grigas ir Alijus Čistovas iškovojo 2 vietą.

Ankstesniuose (2019 m. ir 2021 m.) čempionatuose, vykusiuose Ukmergėje, Kėdainių sportininkai laimėjo trečiąsias vietas.

Pastovios sportininkų meistriškumo kėlimo treniruotės vykdomos pagal projektą „Sportas mus išlaisvina“, finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, švietimo mainų paramos fondas ir centrinė valdymo agentūrą.