J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Kviečiame teikti paraiškas Kėdainių rajono savivaldybės apdovanojimams už aukšto meistriškumo sporto laimėjimus sportininkams ir jų treneriams gauti

Iki gruodžio 10 d. kviečiame teikti užpildytą ir pasirašytą Paraišką premijai už aukšto meistriškumo sporto laimėjimus sportininkams ir jų treneriams gauti. Paraišką pristatyti į Kėdainių rajono savivaldybę, J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai.

Premijos tikslas – skatinti Kėdainių rajono savivaldybei atstovaujančius sportininkus ir jų trenerius už pasiektus sporto laimėjimus aukšto meistriškumo sporto varžybose. Premijos mokamos sportininkams ir jų treneriams, kurie atstovavo Kėdainių rajono savivaldybei Lietuvos čempionatuose ir (ar) Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose ar kitose tarptautinėse sporto varžybose, atrankos (kvalifikacinėse) varžybose, įtrauktose į tarptautinės sporto šakos federacijos oficialų Sporto varžybų kalendorių, ir pasiekė aukšto meistriškumo sporto laimėjimą.

Įvertinus sporto varžybų atitiktį aukšto meistriškumo sporto varžybų kriterijams, premijos bus išmokamas einamųjų metų gruodžio mėn.

Kėdainių rajono savivaldybės apdovanojimų teikimo už aukšto meistriškumo sporto laimėjimus sportininkams ir jų treneriams tvarkos aprašas ir paraiškos forma