J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Apklausa
Apklausa
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Mero susitikimas su Mokinių tarybos narėmis
Mero susitikimas su Mokinių tarybos narėmis

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis susitikęs su krašto mokinių interesus atstovaujančios – Kėdainių rajono mokinių tarybos – narėmis aptarė aktualius mokiniams klausimus.

Mokinių tarybos pirmininkė Kamilė Vaiciukevičiūtė pastebėjo, kad mokiniai skundžiasi dėl miesto autobusų tvarkaraščių tikslumo. Meras pažadėjo dar kartą kreiptis į bendrovės „Kėdbusas“ vadovą, kad ta problema būtų išspręsta.

Mokinių  atstovės taip pat prašė, kad stotelėse būtų pakabinti matomi jų pavadinimai, nes mažesniems vaikams sunku susigaudyti, kur kokia stotelė.

Pastabų išsakyta ir dėl lytiškumo ugdymo kokybės. Pasak mokinių, neretai mokytojai nedrąsiai apie tai kalba su mokiniais. Geru pavyzdžiu buvo įvardyta Labūnavos pagrindinė mokykla. Jos mokytoja galėtų pasidalyti patirtimi su kitų švietimo įstaigų pedagogais, kaip bendrauti su mokiniais lytinio švietimo klausimais.

Mokinės atkreipė dėmesį ir į mokyklose vis dar pasitaikančias patyčias. Merginos prašė padėti atkreipti dėmesį į saugumą pandeminiu laiku – vaikai turi pastabų, kad ne visi pedagogai ir švietimo įstaigų  atstovai teisingai dėvi apsaugines kaukes.

Kalbėdamos apie mokinių prašymus, Mokinių tarybos atstovės sakė, jog dažnas mokinys prašo renginių mokyklose, nes be jų mokyklos praranda savitumą ir vaikai tolsta vieni nuo kitų.

Taip pat kalbėta apie mokinių galimybes įsidarbinti  vasaros atostogų metų. Jaunimas norėtų būti naudingas, rasti galimybių save realizuoti bei užsidirbti.