J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Balsavimas už gyventojų idėjas
Balsavimas už gyventojų idėjas
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
Pagaliau baigtas miesto stadiono atnaujinimo projektas
Pagaliau baigtas miesto stadiono atnaujinimo projektas

Joninių išvakarėse sportuojanti kėdainiečių bendruomenė gavo labai gražią dovaną – pagaliau pabaigtas ir oficialiai  atidarytas Kėdainių miesto stadionas.

Apie 4,5 mln eurų pareikalavusio projekto įgyvendinimas užtruko septyniolika metų.

Projektas „Kėdainių miesto stadiono Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 1, rekonstravimas“ pradėtas vykdyti 2005 m. pagal Valstybės investicijų programą.

Įgyvendinant projektą, Valstybės biudžeto lėšų panaudota – 4425,2 tūkst. Eur, Savivaldybės biudžeto lėšų panaudota – 150,8 tūkst. Eur.

Bendra projekto vertė 4574 tūkst. Eur. Baigtas įgyvendinti 2021 m.

Įgyvendinant projektą buvo atlikti stadiono rekonstrukcijos darbai, įrengtos aktyvaus poilsio bei mašinų stovėjimo aikštelės šalia stadiono, įrengta tvora, apšvietimo bokštai su prožektoriais, įrengtos tribūnos, pastatytas ir įrengtas aptarnavimo ir buities pastatas su dengtomis tribūnomis.

Rangos darbus per visus metus vykdė ne viena bendrovė, o nuo 2019 metų stadione triūsė UAB „Projektas KARMA“.

Oficialiu stadiono atidarymu  džiaugėsi rajono savivaldybės vadovai, futbolo bendruomenė, sportininkai.

„Labai smagu, kad pagaliau šis projektas baigtas. Kiek apmaudu, kad šios dienos teko laukti tiek  ilgai, o kai kuriuos darbus, kaip dangos išklojimas, net teko dukart daryti,  mat pirmoji danga per tokį laiką buvo sutrypta. Ačiū visiems už kantrybę, už darbus. Dabar lieka laukti tik gražių pergalių“, - sakė rajono meras Valentinas Tamulis. Jo žodžius užtvirtino „Nevėžio“ futbolininkai LFF I lygos dvikovoje, vykusioje iš karto po stadiono atidarymo iškilmių, rezultatu 2:0 įveikę „Šiaulių B“ žaidėjus.

Smagia kėdainiečiams diena atvykęs pasidžiaugti LFF prezidentas Tomas Danilevičius Kėdainių futbolo žaidėjams linkėjo sėkmės startuose ir gražių žaidybinių akimirkų.

Stadiono atnaujinimo pabaigtuvės pradžiugino ne tik dabartinius „Nevėžio“ žaidėjus, bet ir jaunąją kartą bei futbolo veteranus.