J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Balsavimas
Balsavimas
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Prašome atsakyti į klausimus dėl gyventojų pasitenkinimo savivaldybės administracijos teikiamomis paslaugomis bei asmenų aptarnavimu
Prašome atsakyti į klausimus dėl  gyventojų pasitenkinimo  savivaldybės administracijos...

UAB „Eurointegracijos projektai“ pagal Kėdainių rajono savivaldybės administracijos užsakymą atlieka gyventojų pasitenkinimo Kėdainių rajono savivaldybės administracijos teikiamomis paslaugomis bei asmenų aptarnavimu tyrimą. Tyrimas atliekamas įgyvendinus 2014−2020 m. Europos Sąjungos finansuojamą projekto „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Kėdainių rajono savivaldybėje“ veiklas.

Šio tyrimo tikslas įvertinti ar pagerėjo visuomenės pasitenkinimas teikiamoms Kėdainių rajono savivaldybės administracijos paslaugomis. Rezultatai bus naudojami paslaugų tobulinimui, siekiant pagerinti visuomenės pasitenkinimą.

Apklausos vykdytojai garantuoja Jūsų anonimiškumą ir konfidencialumą. Apklausoje vardo, pavardės ir kitų tapatybę atskleidžiančių duomenų nerenkame, o Jūsų nuomonė apie aptarnavimą bus pateikiama tik apibendrintai. Prašome nuoširdžiai atsakyti į anketos klausimus.

Apklausos nuoroda - http://enketo.lt/limesurvey3/index.php/195978/lang-lt