J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
KĖDAINIŲ RAJONO KRAKIŲ MIESTELIO KULTŪROS CENTRO KAPITALINIS REMONTAS, PRITAIKANT JĮ KAIMO BENDRUOMENĖS POREIKIAMS

Kėdainių rajono savivaldybės administracija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ įgyvendino projektą „Kėdainių rajono Krakių miestelio kultūros centro kapitalinis remontas, pritaikant jį kaimo bendruomenės poreikiams“ Nr. 20K1-KK-17-1-0222-PR001.

Projekto tikslas - modernizuojant kultūros pastatą, sukurti papildomus lankytojų srautus Krakių kultūros centre.

Krakių kultūros centras yra vienintelė įstaiga, teikianti kultūros, meno, laisvalaikio ir pan. paslaugas miestelio ir Krakių seniūnijos bendruomenei. Kultūros centro akcentas – tai koncertų salė. Ji pilnai atnaujinta, pritaikyta lankytojų įvairiems poreikiams. Itin moderni ir erdvi, turinti galingą apšvietimo techniką ir įgarsinimo sistemą. Pasirodymus patogiai galės stebėti daugiau kaip 200 lankytojų.Taip pat atnaujintos patalpos, kuriose patogiai galės dirbti Kultūros centro darbuotojai.

Krakių kultūros centro pastato fasadas ir cokolis apšiltinami. Pakeisti langai ir durys.Lauke atnaujinti takai, vedantys į pastatą, įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė lankytojams. O jų patogumui pastatyti suoliukai poilsiui.

Bendra projekto vertė – 249 969,00 Eur, iš jų Europos Sąjungos lėšos (Europos žemės ūkio fondas) 169 978,75 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos 29 996,25 Eur ir Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšos 49 994,00 Eur.